miletičová 60

knaufstyl 2/2016 Ticho v ruchu velkomĚsta

 
Na konci ulice Miletičova v Bratislavě postupně roste a přetváří se starý
administrativní komplex, který dostal „nové šaty“ zevnitř i zevně – projekt
s názvem Miletičova 60.
 

 

celý článok

miletičová 60

SME.SK 10/2015 12 + 1 dôvodov, prečo nebývať v centre Bratislavy

 
Ten, kto život v meste miluje, asi vie prečo. A tých ostatných sa môžeme pokúsiť presvedčiť pádnymi argumentmi, prečo bývanie v centre mesta pre nich naozaj vhodné nie je.
 

 

celý článok

miletičová 60

SME.SK 09/2015 Ako chce bývať ten, kto miluje mesto?

 

Stačí sa pozrieť na projekt Miletičova 60 a odpoveď je jasná

Ešte pred pár rokmi sme sledovali, ako mladí po prvých dvoch rokoch v práci zhodnotili ponuku bývania na trhu, zobrali hypotéku a šup – poďme bývať do bytu s predzáhradkou či do minibungalovu aspoň 15 km od centra mesta. Denné dochádzanie? Nevadí! Všetko od ruky a bez auta uväznení niekde doslova v poli? Žiadny problém! Spontánna návšteva koncertu v piatok večer? Jasné, ale naozaj nie až taká spontánna, ale plánovaná pár dní vopred, ak sa našiel obetný baránok na miesto šoféra...

 

celý článok

miletičová 60

reality TREND 9/2015 Aktuálny trend: Sťahujeme sa späť do mesta

Po rokoch, keď vyjadrením vyššieho spoločenského statusu bol domček v niektorom zo satelitov nášho hlavného mesta, prišlo k zmene. Z upravených predzáhradiek a z ticha sme začali „utekať“ späť do mesta – za prácou, kultúrou, pohodlím, za všetkým, čo na mestskom živote milujeme. A vlastné bývanie v širšom centre mesta doplnilo mozaiku ideálnej predstavy o živote dnešného vzdelaného a progresívneho človeka. Tento trend potvrdzuje aj projekt Miletičova 60, v ktorom je za necelého pol roka od spustenia predaja obsadená už polovica bytov.

 

celý článok

 

miletičová 60

SME.SK 05/2015 Zaľúbení do seba a do života v meste?

 

Spolu a vo vlastnom si mesto užijete najviac.

Kúpiť si prvý spoločný byt je veľké rozhodnutie. Najmä, ak vám záleží na tom, aby to nebolo len miesto, kam chodíte spávať, ale aby ste si našli svoj prvý spoločný skutočný domov. V meste ktoré milujete.

 

celý článok

 

miletičová 60

reality TREND 04/2015 Predaj nových bytov narástol o pätinu

Za prvé tri mesiace tohto roka sa v Bratislave predalo 814 bytov v novostavbách. Je to o pätinu viac ako pred rokom, uvádza poradenská spoločnosť The Advisors. K výbornému výsledku najviac prispel projekt Miletičova 60 s takmer päťdesiatimi predanými bytmi...

 

celý článok

miletičová 60

real-immo 04/2015 byty miletičova 60

Od 2. 2. 2015 spustil investor PROFINEX holding predaj nových bytov v projekte Miletičova 60. Bývalá administratívna budova sa už onedlho stane novým polyfunkčným objektom, ktorý ponúkne priestor na bývanie aj na podnikanie. Celkovo tu vznikne 152 bytov a apartmánov a dve podlažia na komerčné účely. Cena bytov sa začína...

 

celý článok

miletičová 60

sme.sk 03/2015 Bývanie v meste, to je každá minúta prežitá naplno

Bývanie v centre mesta dáva oveľa viac slobody robiť to, čo máte radi. Pracujete v meste. Tam chodíte za kultúrou. Zabaviť sa s priateľmi. Väčšinu svojich aktivít robíte v meste.

A už ste vyskúšali dennodenné dochádzanie do jeho okrajových častí alebo do satelitných mestečiek, kam chodíte vlastne len prespávať. Hodiny týždenne doslova zabíjate pri presunoch z jedného miesta na druhé, v dopravných zápchach, pri hľadaní parkovacích miest…

miletičová 60

reality TREND 02/2015 Štartovacie byty miletičova 60 spustili predaj

Po mnohých rokoch sa staršia budova na rohu Miletičovej a Košickej ulice v bratislavskom Ružinove dočká obnovy. Prejde premenou na projekt štartovacích bytov Miletičova 60 z dielne investorskej skupiny Profinex.

Na desiatich podlažiach bývalých priestorov Slovenskej sporiteľne a ešte predtým ubytovne Doprastavu ponúkajú 152 prevažne malometrážnych bytov a apartmánov. Ide o 1- až 3-izbové jednotky s výmerami od 27 po takmer 100 štvorcových metrov.

 

celý článok

miletičová 60

Byty Miletičova 60 – pre tých, ktorí milujú mesto

Vybudovaním komplexov biznis centier a rozmachom výstavby administratívnych budov v centre Bratislavy, v ktorých pracujú tisíce ľudí, vzrástol, logicky, aj dopyt po cenovo dostupnom bývaní v dosahu týchto objektov. Práve v tejto lokalite, len pár krokov od centra, už onedlho pribudnú nové byty a apartmány. Atraktívne bývanie v bratislavkej biznis zóne a blízko všetkých výhod mesta prichádza do predaja od 2. februára 2015.

 

celý článok

miletičová 60

ASB 05/2014 Mileticova 60

Z Miletičovej ulice sa stáva atraktívna pulzujúca tepna s ponukou bývania pre všetkých, ktorí to do práce a na nákupy nechcú mať ďaleko. Ďalší projekt je tentoraz nachystaný na popisnom čísle 60.

Miletičova ulica funguje ako prepojenie niekoľkých dôležitých dopravných ťahov v hlavnom meste, a ako sme písali už v minulom čísle, z „Miletičky“ je všade blízko. Sympatická myšlienka zobrať do parády málo využívané či chátrajúce budovy a premeniť ich na byty oslovila už viacerých investorov v rezidenčnom segmente a zdá sa, že naberá na popularite.

 

celý článok

Súbory na stiahnutie

Gallery